header-logo2.png

Acarkent Gayrimenkul Bölgesi

Alanında başarılı, yıllarını sektöre vermiş olan birçok ekip arkadaşımız ile ülkenin her türlü bölgesinde hizmet vermeye devam ederken, kaliteli ve popüler projelerin de öncüsü ve destekçisi olmaya devam ediyoruz. Oldukça popüler, kaliteli ve her yönden alıcısını ve ziyaretçisini memnun edecek bir proje olan Acarkent projesi üzerinde birçok farklı hizmetimiz yer almaktadır. Bu hizmetler kapsamında, kiralık ve satılık çözümler sizlerle birlikte olacaktır. Bu hizmetleri alırken ve sizlere sunarken; yıllarını sektöre adamış tüm personellerimiz sizlere başarılı ve sizleri memnun edecek çözümleri beraberinde getirmiş olacaktır.

Acarkent Beykoz ilçesinde bulunmakta olan, bünyesinde villaların yer almış olduğu bir projedir. Villalarımız konumu itibariyle oldukça nezih, oldukça havadar, doğa ve deniz manzaralı bir bölge üzerinde konumlanmış durumdadır. Villalarda oturmakta olan her bir birey, kalitenin tam da yanında olduğunun farkına varacak ve her türlü konuda memnuniyetini sağlamış olacaktır. 

Satılık ya da kiralık herhangi bir öneme sahip olmaksızın, Acarkent Villa projelerimiz kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hazırlanmış ve tüm ömrünüz boyunca yanınızda olacak kalitede sizlerle beraber yoluna devam etmiş olacaktır. Acarkent projesi üzerinde bulunmakta olan tüm villalarımız içerisinde talep edebileceğiniz her türlü lüks olan şey, standart haline getirilmiş ve sizlere sunulmuştur. Böylece villa satın alım aşamasından sonra ekstra bütçe ayırmanıza gerek olmadan dilediğiniz tüm işlemler başarılı bir şekilde sağlanmış olacaktır. Acarkent Villaları içerisinde kendinizi güvende hissedecek, sürekli evinizde olmak isteyeceksiniz. Her geçen değer kazanan bölge itibariyle, aldığınız villanız zamanla değer kazanacak ve kendinizi doğru bir yatırımın içinde olduğunuza ikna ederek bu durumun da farkına varmış olacaksınız. 

Acarkent Villaları içerisinde hem satılık villalar hem de kiralık villalar bulunmaktadır. Acarkent villa fiyatlarına erişebilmek için profesyonel olarak hizmet vermekte olan ekibimizden destek alabilir ve bu konuda onlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda aklınızda yer alan her türlü soruya cevap verilecek, her türlü sorunun açıklaması detaylı olarak yapılacak ve villa alım ya da villa kiralama süreçlerinde tüm bilgiler sizlere sunulmuş olacaktır. Acarkent villaları her türlü olumlu özelliği yanında tutarken, olumsuz tüm özelliklerini de bir şekilde üzerinden atmış durumdadır. Villalar yapılırken yılların tecrübesi ve profesyonel ekibin gücü bir arada olmuş ve hizmet bu şekilde devam etmiş durumdadır. 

Acarkent Satılık Villa ilanlarına ve ilanların fiyatları başta olmak üzere diğer tüm detaylara profesyonel ekibimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında ulaşabilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Acarkent projesinde satışta olan villaların tümü, henüz kullanılmamış her türlü özelliği size özel olacak kalitede bir projeden oluşmaktadır. Bu nedenle, sizler yapacağınız satın alım süreçleri de dahil olmak üzere yapacağınız yatırım sonrasında hiçbir şekilde detayı düşünmeden başarılı bir şekilde konaklamaya başlayabilir ya da yatırımınızı dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.
 
Acarkent Kiralık Villa çözümlerimiz de projeye yatırım yapan bireylerin villalarını kiraya vermek istemeleri ve bu durumu bizlere aktarmaları ile gün yüzüne çıkan bir hizmettir. Bu hizmeti kullanmak ve bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, aktif kiralık villa olup olmadığını teyit etmek için ekibimize ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Acarkent Satılık Daire ilanlarımız da projede yer almakta olan daireler için geçerli olan bir diğer hizmetimiz arasında bulunmaktadır. Projemizde yer alan villaların yanı sıra birbirinden güzel, birbirinden kaliteli ve özverili oluşturulmuş dairelerden sizlerde satın alabilir ve yapacağınız en başarılı ve sorunsuz yatırımı yapmış olabilirsiniz. 

Bölge İlanları

Acarkent'de Orman Manzaralı Kiralık Villa

Acarkent'de Eşyalı Kiralık Bahçe Dubleksi

Acarkent 'de Satılık Büyük Bahçeli C Tipi Villa

Acarkent 'de Yüksek Konumlu Satılık Villa

Acarkent'de 4+1 Kiralık Ara Dubleks

Acarkent Acarverde'de Orman Cephe 3+1 Satılık Daire