header-logo2.png

Neden Ars Premium?

Ars Premium olarak Türkiye genelinde birçok farklı şehirde yer almakta olan lüks konut, ticari gayrimenkul, arsa ve türevi birçok ürünün satışlarını ve kiralama süreçlerini yapmak için 1997 senesi itibariyle serüvenine başlayan firmamız, gün geçtikçe gelişerek isminden her zaman güven ve kalite kelimeleri ile beraber söz ettirmeyi başarmıştır. İsminden her alanda söz ettirmeyi başarırken aynı zamanda İstanbul'un her iki yakasında yer alan 2 ofis ve 15'den fazla danışman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Markamız bünyesinde uzman broker personellerimizin yanı sıra her türlü gayrimenkul için özel olarak yetiştirilmiş danışman kadrosu da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Ars Premium olarak proje danışmanlığı, konut satış ve kiralama hizmetleri, arsa satış hizmetleri, ticari gayrimenkul danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimize verirken aynı zamanda inşaat ve mimarlık konularında da kaliteli, özverili ve başarılı hizmetler vermeye devam ediyoruz. 

Özellikle Beykoz Acarkent ve çevresinde yer alan ilçeler olmak üzere tüm ilçe ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde her türlü malın piyasa şartlarına uygun değerlerde alınması, satılması ve kiralanmasını sağlamakta ve bu amaç için çıktığı yolda başarılı bir şekilde ilerleme sağlamaktadır.

Klasik emlakçılık anlayışı ve prensibinden ziyade Profesyonel Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı kural ve etik değerlerine uygun olacak şekilde hareket etmektedir. Firmamızda görev almakta olan tüm personellerimiz etik değerlere saygı duyarken aynı zamanda müşterilerimizin yüzünü güldürmek ve memnun edici bir hizmet sağlamak amacıyla “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” hedeflerini her zaman sürdürmektedir.

Ars Premium olarak; hedefimiz sürekli olarak artan memnun müşteri sayısının yanı sıra müşterilerimize doğru ve uygun emlak ürünlerini doğru fiyat ile sunmaktır. Kurulduğumuz günden itibaren bu amacını başarmakta olan firmamız ile tanışarak sizler de mutlu müşterilerimiz arasına dahil olabilirsiniz. 

Ekibimiz

Sefa TİRYAKİ

Broker

Önder BEKENSİR

Broker

Helin TİRYAKİ

Gayrimenkul Danışmanı

Yasin AKIN

Gayrimenkul Danışmanı

Cansu BULUT

Gayrimenkul Danışman

Burak ASLAN

Gayrimenkul Danışmanı

Naile GÖN

Gayrimenkul Danışmanı

Beyza Nur ÖZTÜRK

Yönetici Asistanı

Harun Emre TİRYAKİ

Gayrimenkul Danışmanı

Hazal BARUT

Gayrimenkul Danışmanı

Çalıştığımız Projeler