header-logo2.png

Acarblu | Şehrin Merkezinde Doğayla İç İçe

AcarBlu Rezidans olarak bilinmekte olan konut projemiz, Acarlar Şirketler Topluluğu güvencesi ile siz değerli yatırımcılara sunulmakta olan bir hizmet olarak bilinmektedir. İstanbul'un yeşilliği ve oksijen bol olarak bilinen Beykoz ilçesinde yer almakta olan bu proje, birçok farklı avantajı ve yaşam alanı ile diğer birçok projeden fark yaratarak ön plana geçmektedir. AcarBlu projesi; Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprülerinin arasında bulunmaktadır. Konumu eşsiz olan bu konut projesi, 360 derece kesintisiz olarak hem Karadeniz manzarasını hem de Boğaz manzarasını görmektedir. Ayrıca kaliteli ve ayrıcalıklı birçok avantajı da beraberinde değerli yatırımcılarına sunmaktadır. 

İki adet kuleden oluşmakta olan AcarBlu Rezidans sistemleri toplamda 24 kattan oluşmaktadır. 240 adet daireden oluşmakta olan konut projesi, 10.000 metrekarelik yeşil alan haricinde tartar pist sistemine sahip yürüyüş parkuruna, 245 metrekarelik çocuk oyun park alanına, 24 saat doktorlu ambulans hizmetine ve hali hazırda yaşamakta olan bir site olarak tüm ticari fırsatlar ve tüm sosyal fırsatları beraberinde sunmaktadır. 

AcarBlu Rezidans kapsamında yer alan yaşam alanları içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve PH daire sistemleri ile her yatırımcının kendi ruhunu, hayat tarzını ve stilini yansıtabilmesi adına 3 farklı seçeneklere göre dekorasyon stilleri yaratılmış durumdadır. Rezidans genelinde kullanılmakta olan sistem genel olarak akışkanlık ve şeffaflık olarak inşa edilmiş durumdadır. 

AcarBlu Rezidans sistemi üzerinde yer alan yaşam alanlar ve konseptler arasında; Blu Spa, Coliseum Fitness, Restoran, Sinema Odaları, Cip Lounge, Parti Odaları, Business Odaları, Cafe, Blu Room Club, Çocuk Parkı, Evcil Hayvan Parkı, Seyir Terası ve Yürüyüş Pistinden oluşmaktadır.

Alanında uzman olan ekibimiz sayesinde AcarBlu Kiralık ve AcarBlu Satılık konularında dilediğiniz daireye göre planlama oluşturulmakta, dilediğiniz dairenin tüm detayları sizlere aktarılmakta ve süreç başarılı bir şekilde devam etmektedir. Sizlerde yapacağınız her türlü işlemde profesyonel ekibimize ulaşım sağlayarak bilgi alabilir ve süreçten başarılı bir şekilde kârlı olarak ayrılabilirsiniz. 

Acarblu Rezidans Genelinde Verilen Bazı Hizmetler 

Concierge Hizmetleri
Bu hizmetler ile ilgili olarak verilen bir takım hizmetler arasında; lostra, kuru temizleme, ev temizlik hizmetleri, araç çağırma, yemek siparişi ve türevi hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlere erişim sağlamak için daire içerisinde bulunan telefonlardan erişim sağlamak mümkün olabilmektedir. 

Elektrik Araç Şarj İstasyonu
AcarBlu Rezidans konut projesinde, sizler için oluşturmuş olduğumuz devasa otopark katında elektrikli araçlar için şarj istasyonlarına sahip park alanları sizler için konumlandırılmış durumdadır. 

Valet ve Araç Yıkama Hizmetleri
Rezidans bünyesinde görev almakta olan ve araçlarınızı özel eğitimli şoförlere park ettirme ve yıkama hizmetleri siz yatırımcılarımıza verilmekte ve sunulmaktadır. Ayrıca sadece otomobillerinize değil, sahip olduğunuz motosikletlere de bu hizmet verilmekte ve onlar için de park alanları oluşturulmuş durumdadır. 

Depolama Alanı Hizmeti
Tüm rezidans sakinlerine ve sahiplerine özel olarak 5 ile 8 metrekarelik değişken ölçeklerde depolama alanları tahsis edilmektedir. 

Teknik Servis Hizmetleri
Rezidans sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına ve herhangi bir sorun olması durumuna karşın olarak, rezidans bünyesinde hizmet vermekte olan ve 24 saat boyunca hizmet vermekte olan teknik servis ekibimiz yer almaktadır. 

Diğer Projeler

Acarverde

Acarverde

Acarverde | Acarkent'in Yeni Cazibe Merkezi

Mesa Orman

Mesa Orman

Acarverde | Acarkent'in Yeni Cazibe Merkezi