header-logo2.png

Acarkent Satılık Yüksek Konumlu B Revizyon Villa

Acarkent

Acarkent Satılık Yüksek Konumlu B Revizyon  Villa 

Yüksek konum

Havuz

Açık-Kapalı Otopark

Harici müştemilat

 

Acarkent, Saip Molla özel orman alanı içerisinde 2.291.220 m2 alanda kurulan Acarkent'in bir noktada durup tamamını görmek mümkün değildir. Türkiye'nin tek parsel üzerindeki en büyük villa ve lüks konut sitesidir.

Şehir merkezine ve FSM köprüsüne yakınlığı sebebiyle cazibe merkezidir.


Günlük ihtiyaçlarınızı Acarkent'in dışına çıkmadan karşılayabilirsiniz. Kırtasiyeden fotoğrafçıya, hediyelik eşyadan eczaneye, elektronik eşyadan kuru temizlemeye, terziden banka ve ATM'lere çok geniş bir yelpazeye yayılan alışveriş seçenekleriniz bulunmakta.


48.000 m2'lik açık ve kapalı alanıyla Avrupa'nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri olan coliseum tüm site sakinlerine birçok sosyal imkan sağlamakta. Yazın hizmet veren Aqua park, yaz kış kullanabileceğiniz altı kulvardan oluşan yarı olimpik kapalı havuz, birçok grup dersi seçeneği, cardio ve fitness katı, hamam, sauna, buhar, dinlenme ve özel spa merkezi ile kaliteli ve sağlıklı zaman geçirme olanağı sunmakta.


TED İstanbul Koleji, ITU Doğa Koleji, Bilfen Anaokulu ve okul öncesi yuvalar evinize birkaç dakika mesafede olabilir.

​Site içi gece görüşlü kamera sistemleri, güvenlik gezici araçları, araç plaka tanımlama sistemleriyle 7/24 güvenlik sağlanmaktadır.

Benzer İlanlar

Acarkent'de Satılık Geniş C Tipi Villa

Acarkent

Acarkent Satılık 900M2 C Tipi Villa

Acarkent

Acarkent'de Büyük Bahçeli Satılık C Tipi Villa

Acarkent

Çekmeköy Online Cadde Sitesinde 2+1 Satılık Daire

Çekmeköy