header-logo2.png

Online Cadde Çekmeköy | Geleceğe Yatırım

Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası'nda yer almakta olan bir ilçedir. Daha önceki planlama ve projelere göre Ümraniye ilçesine bağlı olan bir belediye olan Çekmeköy; 2009 yılı itibariyle ilçe olarak oluşmuştur. Çekmeköy ilçesi, yaklaşık olarak 150 kilometrekarelik bir alanda yer almaktadır. Çekmeköy ilçesinin kuzeybatı bölümünde Beykoz ilçesi, kuzeydoğu bölümünde Şile ilçesi, güneybatı bölümünde Ümraniye ilçesi ve güneydoğu bölümünde ise Sancaktepe yer almaktadır. Ayrıca ilçe Ömerli Barajı'na komşu konumunda bulunmaktadır.  

Konut projelerimiz arasında birçok farklı başarılı proje yer almaktadır. Mevcut projelerimiz günden güne artarken, yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerimize alanında başarılı ve uzman sınıfında yer alan personellerimiz destek vermektedir. Personellerimize her türlü yatırım ile ilgili sorularınızı yöneltebilir ve yatırım yapmak istediğiniz ürün çeşidimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Online Cadde Çekmeköy projemiz sadece Çekmeköy üzerinde değiş ayrıca Nişantepe genelinde de sizlerle beraber olmaktadır. Alanında uzman tüm personellerimizden hem Çekmeköy konut projesi hem de Nişantepe konut projesi ile ilgili tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Her iki projemizde depreme dayanıklı, birbirinden farklı avantajları ile siz değerli yatırımcılarına bir takım avantajlar sunmaktadır. 

Online Cadde Çekmeköy Projesi Özyeğin Üniversitesi isimli özel üniversitenin hemen yanında bulunmaktadır. Böylece bu üniversitede okumakta olan ya da bu üniversitede görev almakta olan tüm öğrenciler ve öğretim görevlileri bu projeden yararlanarak gereken işlemleri sağlayabilmektedir. Hem üniversiteye ulaşım süreleri hem de etrafındaki çeşitli imkanlardan dolayı bu proje her kesim tarafından fazlaca tercih edilebilmektedir. Ayrıca konut projemiz, Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Projemiz 4 etap, 7 blok ve 144 adet daireden oluşmaktadır. Tüm bu bilgilerin yanı sıra; 15 adet villa ve 45 adet ticari dükkandan oluşmaktadır. Online Cadde Çekmeköy projemizin etrafında; Üniversite, Lise, Kolej, Cafe, Market,  Atm, Fırın,  Eczane ve Sağlık Ocağı yer almaktadır. 

Online Cadde Kiralık olarak sizlere aktarabileceğimiz dükkanlar, daireler ve villalardan oluşmaktadır. Bir dükkana ihtiyacınız varsa ticari olarak sizlere yardımcı olabilir, bir eve ya da konaklama yerine ihtiyacınız varsa da sizlere hem daire hem de villa çeşitlerimiz ile yardımcı olabiliriz. Talep edeceğiniz her türlü gayrimenkul ürünü için alanında uzman personellerimize ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsiniz. 

Online Cadde Satılık Daire konusunda da gereken tüm bilgilendirme uzman personellerimiz tarafından yapılmış olacaktır. Uzman personellerimiz sizlere yapacağı bilgilendirmelerde, dairelerin özelliklerinden bina özelliklerine, binanın baktığı konumdan manzara bilgisine kadar detaylı bilgi vermiş olacaktır. Böylece sizler satın alacağınız dairenin görünen ve görünmeyen tüm bilgilerine sahip olarak gerekli yatırımları sağlamış olabileceksiniz. 

Diğer Projeler

Acarblu

Acarblu

Acarblu | Şehrin Merkezinde Doğayla İç İçe

Mesa Orman

Mesa Orman

Acarblu | Şehrin Merkezinde Doğayla İç İçe