header-logo2.png

Mesa Orman | Beykoz'da Yeşile Yolculuk

Mesa Orman projesinin etrafında birçok ağaç, bağ ve türevi etken bulunmaktadır. Proje içerisinde yer alan mülk sahipleri, kişi başına düşen en yüksek yeşil alan oranlarına sahip olmaktadır. Mesa Orman projesinde bahçe katı daireleri geniş balkonlara ve taraşlara sahip olurken aynı zamanda ağaçlara, çimenlere ve türevi birçok güzelliğe komşu olmaktadır. Proje kapsamında 163 adet daire bulunurken, daireler arasında 2+1, 3+1, 3+1 planlamanın dubleks alternatifi, 4+1, 5+1, 5+2, 6+1 gibi daire planlamaları bulunmaktadır. Tüm bu daireler oldukça geniş balkonlara ve teraslara da sahip olabilmektedir. Mesa Orman projesi kapsamında yaşam standartlarınız üst seviyeye çıkacak ve oldukça konforlu bir yaşam alanı sizin olmuş olacak. 

Mesa Orman projesi kapsamında dış cephede kullanılan tüm cam yüzeyler fazlası ile geniş bir alana sahip olmaktadır. Ayrıca etrafınızda yer alan orman manzarası geniş camlarınızdan başarılı bir şekilde görünmektedir. Ayrıca geniş iç mekanlarınızın da konforunu ve rahatlığını sizlerde detaylı olarak yaşamış olabileceksiniz. Daire planlamaları yapılırken mevcut konforunuz, yerden ısıtma ve VRF soğutma sistemleri ile sağlanabilmektedir. Aynı zamanda enerji kullanımı ile ilgili olarak da yapılan tüm çalışmalar sayesinde sistem maksimum verimliliği gözler önüne sermektedir. 

Mesa Orman projesi ile ilgili olarak talep edeceğiniz her türlü daire, villa ve türevi işlemler ile ilgili olarak firmamız sizlere her türlü imkanı profesyonel ekibi ile sağlamış olacaktır. Bu nedenle, sizlere yapılacak olan her türlü teklif detaylı olarak aktarılacak ve sizlere Mesa Orman Satılık hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Mesa Orman Kiralık olarak hizmete sunulan birçok yapı da tarafımızca portföyümüze eklenmiş durumdadır. Mesa Orman Yaşam merkezi sizlere büyük oranda hizmetler sunacak ve sunacak olduğu hizmetleri her zaman beraberinde kaliteli ve özverili bir şekilde aktarmış olacaktır.

Ekibimiz arasında yer alan her bir personelimiz ve sizlere yardımcı olacak uzman çalışanlarımız, sektörde yıllarca deneyim elde etmiş ve kendisini sürekli olarak geliştirmekte olan kimselerden oluşmaktadır. Bu nedenle sizlerden gelecek olan hizmet taleplerine doğrudan karşılık verecek olan ekibimiz sizlere her türlü detaylı bilgiyi sunacak, her türlü yardımı sağlayacak ve bütçenize uygun daireleri sizlere sunarak yatırım yapmanız konusunda sizleri yönlendirmiş olacaktır. 

 

Diğer Projeler

Acarverde

Acarverde

Acarverde | Acarkent'in Yeni Cazibe Merkezi

Online Cadde Çekmeköy

Online Cadde Çekmeköy

Acarverde | Acarkent'in Yeni Cazibe Merkezi